Seba İnşaat

Yaşam İnşa Eden 28 Yıl…

Seba İnşaat; kurulduğu günden bu yana konut, turizm ve iş dünyasında sayısız üst düzey projeyle bina değil, değer üretmektedir. Şirket, uluslararası düzeyde saygınlığa sahip mimar ve mühendislerin imzasını taşıyan, tarzıyla hayranlık uyandıran yapıları, modern teknolojileri kullanarak, kaliteden ödün vermeyen bir yaklaşımla yaşama entegre ediyor.

Seba İnşaat, başta İstanbul olmak üzere, ülkenin dört bir yanında inşa ettiği modern, lüks ve ayrıcalıklı yaşam konseptlerine hız kesmeden devam ediyor. Seba İnşaat’ın en prestijli projelerinden biri olan Seba Reserve, Göktürk’ün en göz alıcı bölgesinde, doğanın içinde bir konut projesinin çok ötesinde bir yaşam felsefesi sunuyor.

IKI DG

İki design group 1995 yılında Murat Kader ve Sema Eser Özsaruhan tarafından bir mimarlık ve tasarım platformu olarak kurulmasının ardından Türkiye’nin çağdaş mimarlık ortamına katkısını giderek çoğaltmakta ve çeşitlendirmektedir. Ofis, bütüncül bir tasarım anlayışı ortaya koyarak bireysel birikimlerin birbirini tamamlayıp harekete geçirmesine olanak tanımakta, çok sayıda uzmanlık alanını buluşturan bir çalışma ortamı sunmaktadır.

iki design group daha iyi yapıların ve mekânların topluma kazandırılmasının, insanların mutluluğuna doğrudan katkı verdiği inancını taşımaktadır. Kültürel arka plan ve çevresel koşullara hassas, dinamik ve etkileşimli mekânlar geliştirmeye kendini adamıştır. Seba Reserve tüm bu hedefleri başarmış yeni ve zamansız bir yapıt olarak hayata geçirilmektedir.

Fikirlerin, bilginin ve hayal gücünün paylaşımıyla toplumsal yaşamı zenginleştirmek nihai hedeftir. Seba Reserve tasarım süreci yolculuğu bu hedefi başarmış, çevresi ve toplum ile çağdaş iletişim kurmuş özel bir projedir. Bu eşsiz projenin parçası olabilmek, birlikte zaman geçirebilmek, birlikte nefes alabilmek hep özel olacaktır.